jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

piątek, 6 listopada 2009

Miło jest otrzymywać, ale ...


... jeszcze przyjemniej obdarowywać. Jakiś czas temu dostałam od Iki wyróżnienie i ... zostawiłam je sobie na później, aby wyróżnić nim kogoś, kto ... no właśnie :) ... kto za każdym razem, z każdym swoim nowym potem zaskakuje mnie tak bardzo ... no bardzo, że postanowiłam teraz je wręczyć  ... Jolannie. Co prawda posiada ona już taki znaczek, ale nie zaszkodzi, gdy i ja jej go podaruję. Blog Jolanny jest bardzo młodziutki, ale ile w nim pomysłów, a jakie ich wykonanie, ile ciepła ta dziewczyna wnosi za każdym razem gdy u niej goszczę :) Prawdziwa artystyczna dusza. A więc Jolanno zechciej przyjąć ode mnie to wyjątkowe wyróżnienie ...Inna przecudowna osóbka z okazji swoich zbliżających się urodzin urządziła candy. Ushii postanowiła obdarować szczęśliwca bardzo klimatycznymi deseczkami. Stanęłam szybciutko w kolejce do losowania, bo pomysłów na deseczkę mam już kilka ... a więc, z pewnością, nie mnie się ona dostanie :)Miłego i słonecznego weekendu życzę wszystkim, którzy to życzenie przeczytają :),2 komentarze:

 1. Jestem w szoku ... niespodziewałam się... ale strasznie mi jest miło ... i się rumienię :D
  Bardzo podoba mi się Twoja nowa czołówka, oj ja jeszcze się dużo muszę nauczyć.
  Buziak wielki w policzek.
  Jola

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że odebrałaś wyróżnienie :) cieszę się, ponieważ Twój blog jest wyjątkowy. A co do strony wizualnej mojego bloga, to bardzo chciałabym móc wstawiać większe zdjęcia i ... póki co nie umiem :( ale ... próbuję i może mi się w końcu uda. Pozdrawiam i całusy przesyłam.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad swoich odwiedzin :)