jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

środa, 27 stycznia 2010

Potrzebuję pomocy natury technicznej


Please ... może ktoś z Was wie jak to zrobić, aby w blogach, które ja obserwuję, przy moim zdjęciu (po kliknięciu na nie) pokazywały się linki do wszystkich prowadzonych przeze mnie blogów? Niestety  u mnie wyświetla się tylko pierwszy blog "Moje wygnanko", a zależałoby mi, żeby i "Kuchenne zapiski"  i "Przez szkiełko i oko" także były tam wyszczególnione. Może ktoś potrafi to zrobić? Będę ogromnie wdzięczna :)))

3 komentarze:

  1. wydaje mi się, że wchodząc w ustawienia swoich blogów musisz mieć zaznaczoną opcję, aby dodali bloga do swoich wykazów, wtedy powinno się wyswietlić :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam dodane wszystkie swoje blogi do wykazów ... ponadto w moim profilu widnieją także wszystkie moje blogi, a mimo to gdy np. Iko klikniesz u siebie na blogu w moje zdjęcie spośród Twoich obserwatorów, to niestety wyświetla się tylko wygnanko :( I co tu zrobić?

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad swoich odwiedzin :)