jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

wtorek, 22 września 2009

Fauna i flora ...

... napotkana podczas tegorocznych wędrówek po Sudetach Środkowych. To tylko kilka z wielu zdjęć, jakie zrobiłam ... ale chyba te, z których jestem najbardziej zadowolona. Kolaże można powiększyć - więcej wtedy widać, choć foto kamera nie najwyższych lotów :)


Na różowo ... w naturze ...

... i za płotem ...

... na czerwono ... w ogrodzie botanicznym.

Grzybki ... nie wszystkie jadalne, ale jakże śliczne :)Posted by Picasa

6 komentarzy:

 1. Pięknie kolorowo i smakowicie u ciebie... Zwierząka też ładnie sfocone, najlepszy jest kot gimnastyk, zazdroszczę im tej giętkości... I to drzewo wrośnięte w mur domu, niebywałe... Czekam na kolejną porcję...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorowe,piękne zdjęcia.
  Niewazne,ze foto kamera nie najwyzszych lotów.Ważne ,że fotograf profesjonalista.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogłam sobie odmówić spokojnego oglądania Twoich zdjęć - one mnie wyciszają :)

  Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Thank you for following my blog :o)

  You take beatifull pictures, I'm totaly in love!

  Love from Tove

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wszystkim za odwiedziny i pozostawienie kilku słów komentarza :) Bianco, to drzewo to ... bluszcz ... ma kilkaset lat ... porasta ruiny zamku Świny (Sudety) ... a kot? ja też bym tak chciała umieć :) Aagaa, no powaliłaś mnie na kolana ... nie wiem, czy zasługuję na takie słowa, bo ... jest mi ogromnie miło, że tak myślisz, fotografia mnie bawi, staram się robić coraz lepsze zdjęcia ... dziękuję Ci serdecznie. Joanna, cieszę się, że znajdujesz ukojenie w moich fotkach :). Drommen ..., thank you for your beautiful opinion. I invite you to listening my blog often. Best wishes :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jestem zakohana v pienkno ziemi tak samo jak ty i to vidac z twoih zdjenc.Przeprasham za moj polski, ale mam nadjee zhe zrozumjalas mnie.:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz ślad swoich odwiedzin :)